Психологиялық қолдау орталығы

08.04.2024

Бастау ауылының N2 ЖОББМ-де 4 сәуір күні “Психологиялық қолдау орталығы “ ашылу салтанатты рәсімі өтті. Психологиялық қолдау орталығының мақсаты: әлеуметтік қолдау, ақпарат, көмек алу, іс-шараларға қатысу үшін оңтайлы жағдай жасау, сондай-ақ жасөспірімдердің психоэмоционалдық денсаулығын нығайтатын және қауіпті мінез-құлықты төмендететін өмірлік дағдыларды дамыту. Ашылу рәсімнің құрметті қонақтары:
1. Ардагер ұстаз Бегежанова Батима Жаңажолқызы
2. Ата-аналар комитетінің төрайымы Долда Әсемгүл.
Лента кесу салтанатты рәсімін Бегежанова Батима Жаңажолқызы және мектеп директорының міндетін атқарушы Харахыз Бақытгүл берілді. Лента кесіліп шашу- шашылды.
Қолдау орталығында тек қана уақытты тиімді пайдалануды үйреніп қана қоймай, сонымен қатар достарыңызбен бірге уақыт өткізе аласыз. “Денсаулық қаласы”, “Шебер қаласы”, “Өнер қаласы” болып үш қалаға бөлінді. Әр қала өздерінің қалаларын таныстырып өнерлерін көрсетті. Жауаптылар ДТІЖО Азимхан Б, педагог-психолог Мусайф Ж, әлеуметтік педагог Тойшубекова А.Т